Το ταξίδι του Βασιλιά Οιδίποδα συνεχίζεται..!!!
Στηρίζουμε τα άτομα με νοητική υστέρηση του Κ.Ε.Ε.Π.Ε.Α Ορίζοντες και παρουσιάζουμε ξανά τη θεατρική παράσταση " Η Ιστορία του Βασιλιά Οιδίποδα ", σε μια συνδιοργάνωση του Συλλόγου Πολιχνιατών Αθήνας με τις "Συνεργασίες Πόλης" και το Δήμο Ηλιούπολης, το Σάββατο 6 Μαΐου 2023, στις 19:30, στο Δημαρχιακό Μέγαρο Ηλιούπολης " Μίκης Θεοδωράκη".
Σας περιμένουμε...!!!
📌 Άντι εισιτηρίου, προαιρετική οικονομική συνεισφορά στο Κ.Ε.Ε.Π.Ε.Α Ορίζοντες
![θτ](/sites/default/files/inline-images/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-05-06_09-02-04-667.jpg)