Εξαιρετικός ο συγχωριανός μας, Θοδωρής Προκοπίου, σε μια καταπληκτική ερμηνεία στο έργο του Θανάση Σκρουμπέλου, "3 του Σεπτέμβρη 1843 - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ".
Μια παράσταση που συγκινεί και διδάσκει και μια συγκλονιστική ερμηνεία που χάρισε με γενναιοδωρία το υποκριτικό ταλέντο του Θοδωρή Προκοπίου σ' ένα κοινό που παρακολούθησε συνεπαρμένο.
Σκηνοθεσία: Νίκος Γκεσούλης
https://youtu.be/3E4DG6zc068?si=QqGuu1MjuyvLh--E
![φ](/sites/default/files/inline-images/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2024-02-21_18-51-14-602.jpg)
![φ](/sites/default/files/inline-images/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2024-02-21_18-51-14-538.jpg)